WvW2019

SPECIALE UITZENDINGEN VANAF DE WOERDENSE VAKANTIEWEEK Van vrijdag 23 augustus tot en met zaterdag 31 augustus zendt RPL FM LIVE uit vanaf de Woerdense Vakantieweek. Hieronder staat het schema met alle uitzendingen: Vrijdag 23 augustus

Lees verder »

Maatschappelijke organisaties

Maatschappelijke organisaties Abrona: www.abrona.nl Amnesty groep Harmelen/Leidsche Rijn: www.harmelen-leidscherijn.amnesty.nl Boogh Activiteiten Harmelen: www.boogh.nl Hart voor Woerden: www.hartvoorwoerden.nl Dierenhulpverlening Woerden: www.dierenhulpverleningwoerden.nl Discriminatie: www.discriminatie.nl Helpende Handen: www.helpendehanden.nl Septembermarkt Harmelen: www.septembermarkt.nl Stichting Present Woerden: stichtingpresent.nl/woerden Stichting Voedselbank Woerden: www.voedselbankwoerden.nl ’t Centrum Inloophuis: www.weeshuiswoerden.nl Participatieraad Woerden: www.participatieraadwoerden.nl Woerdense Vakantieweek: www.vakantieweek.nl Zonnebloem Harmelen: www.zonnebloem.nl/harmelen

Lees verder »

Niet gevonden? Misschien staat het in het RPL archief.

WvW2019

SPECIALE UITZENDINGEN VANAF DE WOERDENSE VAKANTIEWEEK Van vrijdag 23 augustus tot en met zaterdag 31 augustus zendt RPL FM LIVE uit vanaf de Woerdense Vakantieweek.

Lees verder »

Maatschappelijke organisaties

Maatschappelijke organisaties Abrona: www.abrona.nl Amnesty groep Harmelen/Leidsche Rijn: www.harmelen-leidscherijn.amnesty.nl Boogh Activiteiten Harmelen: www.boogh.nl Hart voor Woerden: www.hartvoorwoerden.nl Dierenhulpverlening Woerden: www.dierenhulpverleningwoerden.nl Discriminatie: www.discriminatie.nl Helpende Handen: www.helpendehanden.nl Septembermarkt Harmelen: www.septembermarkt.nl Stichting Present Woerden: stichtingpresent.nl/woerden Stichting Voedselbank

Lees verder »