Persvoorlichter van de gemeente Woerden Gerold Borsboom, neemt na 42 jaar afscheid van de gemeente. Zijn handelsmerk was: altijd bereikbaar zijn.
In RPL Actueel zegt Borsboom dat hij vindt dat dat als voorlichter zo hoort. Hij kwam op een bijzondere manier bij de gemeente binnen; in 1981 was hij met de toenmalige wethouder Ton Groen in gesprek over een onderkomen voor de gehandicaptenvereniging. En Passant bood Groen hem een baan aan.
Zijn werk bestond vooral in de eerste jaren uit publieksvoorlichting omdat toen internet nog niet bestond en inwoners aangewezen waren op de telefoon of de komst naar het gemeentehuis. Volgens Borsboom is het zijn van voorlichter of communicatie-adviseur een echt beroep is geworden en is het niet meer te vergelijken met de periode waarin hijzelf begon.
Hieronder het interview met Gerold Borsboom: