Het St. Antonius Ziekenhuis in de regio staat vandaag in het teken van de ontspanning. Dit is naar aanleiding van de Dag van de Verpleging.
Twaalf mei is de geboortedag van Florence Nightingale, de grondlegster van de moderne verpleegkunde. De inbreng van verpleegkundigen wordt belangrijker, zegt Annette van Duijn, verpleegkundige in het St. Antonius en voorzitter van de Verpleegkundig Adviesraad. Vanuit die laatste functie houdt Van Duijn zich bezig met de professionalisering van het verpleegkundig vak.
Tijdens de Dag van de Verpleging staan de verpleegkundigen in het zonnetje, maar we doen het natuurlijk samen, van ICT-medewerkers tot de mensen van de schoonmaak en van artsen tot medewerkers van de roomservice, aldus Van Dijn.