Bouw 200 studentenwoningen in Hoograven gestart

Bouw 200 studentenwoningen in Hoograven gestart

In Hoograven Utrecht is door wethouder Klaas Verschuure van Ruimtelijke Ontwikkeling symbolisch de eerste paal geslagen voor de bouw van 200 studentenwoningen aan de Opaalweg, langs de Waterlinieweg. De stad heeft de 200 woningen hard nodig, zegt de wethouder.

Waal realiseert in samenwerking met Maas Wijkontwikkeling en Jebber op deze plek een woongebouw met tien verdiepingen voor de Stichting Studenten Huisvesting. De studentenkamers hebben een eigen badkamer en een gemeenschappelijke kookruimte. Vanuit deze kookruimte is er toegang tot de dubbelhoge balkons die tevens dienen als ontmoetingsplaats.

Met de realisatie van dit woongebouw wordt de naastgelegen onderdoorgang onder de Waterlinieweg richting Lunetten door de gemeente opgeknapt en verfraaid.

0 Shares