Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Zwem4daagse in zwembaden Batenstein en H2O

27 juni - 16:00 - 18:30

Zwem4daagse in zwembaden Batenstein en H2O

WoerdenSport Zwembaden organiseert ook dit jaar de Zwem4daagse van 27 juni tot en met 30 juni in Zwembad Batenstein en van 10 juli tot en met 13 juli in zwembad H2O

meedoen. De Zwem4daagse is een sportief evenement waarmee kinderen gestimuleerd worden om te blijven zwemmen, zodat ze ook na het behalen van het zwemdiploma veilig en met plezier kunnen bewegen en spelen in het water.

Tijdens de Zwem4daagse zwemmen de deelnemers vier dagen een afstand van 250m, 500m of 1.000m per dag.

Naast het zwemmen zijn er ook allerlei leuke activiteiten te doen zoals schminken, spelletjes, DiscoZwemmen en dit alles met als thema Holiday!

Ook zal het Beweegteam Woerden leuke activiteiten organiseren.

In zwembad Batenstein wordt dagelijks gezwommen van 18.30 tot 20.30 uur en in H2O van 16.00 tot 19.00 uur.

De kosten voor deelname bedragen € 10,50 per kind (tot 16 jaar) en € 16,00 per volwassenen.

Kijk voor meer informatie op www.woerdensport.nl/activiteiten/zwem4daagse

 

———————————————

 

0 Shares

Gegevens

Datum:
27 juni
Tijd:
16:00 - 18:30
Evenement Categorieën:
,